ELISTA matrači

ELISTA ir jaunākās paaudzes matrači, kuru apakšslānis ir izgatavots no 100% tīra lateksa putām.

Atsperīgums ļauj materiālam pastāvīgi atgriezties sākotnējā formā (saskaņā ar neatkarīgām laboratorijas pārbaudēm, kas simulē 10 gadus ilgu regulāru izmantošanu).
Materiāla blīvums ir pielāgots govs svaram.

Elista matrača blīvums ir 300 kg/m3. Citiem tirgū esošajiem matračiem blīvums ir 180 kg/m3 vai 240 kg/m3, kas ir piemēroti tikai vieglākām telēm.
Lateksa apakšslānis nodrošina dzīvniekiem dabisku izolāciju. Kā arī to aptver aizsargājoša, mitrumizturīga plastmasas plēve.

DIZAINS
  • Augšējam slānim ir šķērsvirziena rievas raksts;
  • Augšējā slāņa augšējā un apakšējā daļa: rievas, kas sasniedz guļvietas galu, palīdz uzlabot šķidrumu (piemēram, piena) noteci, lai novērstu mitrumu, kas citādi varētu veicināt baktēriju strauju attīstību.
  • Centrālais dizains: šķērsvirziena rievas raksts centrā ļauj gaisam labāk cirkulēt ap govs vēderu. Tas nodrošina arī labāku pakaišu noturēšanos vietā, kad govs iziet no guļvietas. Matracis nestiepsies govs kustības virzienā  un nenotraipīsies ar mēsliem.
  • 2 rievas uz augšējā slāņa atbilst atvērta un spiedienam pakļauta naga iekšējam platumam. To atstatums labāk atbalsta nagu, lai ieietu guļvietā, kā arī lai apgultos un pieceltos.
MATERIĀLI

Tekstilmateriāla armējums un augstas kvalitātes gumija.

  • Divkārši austais tekstilmateriāla armējums novērš plīsumus, saraušanos un izplešanos.
  • Tekstilmateriāla armējuma plīšanas pretestība (170 kg/cm) ir vienlīdz stipra gan gareniski, gan šķērsvirzienā. Pieceļoties govs nagu spiediens sasniedz 27 kg/cm.

ELISTA info lapa

Sazināties ar mums