Mastatest

Mastatest® ir mastīta diagnostikas rīks, kas ļauj ātri un vienkārši veikt klīniskā vai subklīniskā mastīta pārbaudi liellopiem fermā.

Sistēma sniedz jums nepieciešamos datus, lai pieņemtu pareizos lēmumus par savu ganāmpulku, ietaupītu laiku diagnostikai un koncentrētos uz ārstēšanu.

 Mastatest® 24 stundu laikā nosaka baktēriju klātbūtni, veidu un jutīgumu pret antibiotikām.

Sistēma ir ērti un vienkārši lietojama. Nepieciešama tikai minimāla apmācība.

1. Piepildiet kārtridžu tikai dažu sekunžu laikā – ielejiet kārtridžā paraugu, noņemiet lieko pienu un nostipriniet kārtridža vāku.

2. Automātiski analizējiet paraugu – ievietojiet aizpildīto kārtridžu ierīcē, ievadiet informāciju par govi un sāciet testu. Mastatest® ierīce analizē un interpretē paraugus, izmantojot mākoņservisa analīzi. 

3. Pārbaudes rezultāti un ieteicamā ārstēšana 24 stundu laikā – testu rezultāti un veterinārārsta ārstēšanas ieteikumi tiks nosūtīti uz Jūsu e-pastu 24 stundu laikā, kā arī ir pieejamas tiešsaistes portālā. 

4. Mastīta testu vēsture – pārbaužu rezultāti tiek uzglabāti drošā tiešsaistes portālā, kurš ir pieejams jums un jūsu veterinārārstam. Varat pārskatīt rezultātus un izmantot tos ganāmpulka pārvaldības lēmumu pieņemšanai.

Info Lapa

Sazināties ar mums