• IEGUVUMI

  Darba vienkāršošana un optimizēšana

  Precīzu lēmumu pieņemšanai ir nepieciešami ļoti kvalitatīvi dati. Smart Farm palīdz Jums apkopot visprecīzākos datus par savu ganāmpulku, automatizē daudzus procesus un sniedz pārdomātus padomus.

 • IEGUVUMI

  Mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi

  Smart Farm piedāvā rūpīgi atlasītus inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas ir pārbaudīti saimniecībās Latvijā.

 • IEGUVUMI

  Veselāki un produktīvāki dzīvnieki

  Pārdomāta vadība un precīza saimniecības ikdienas uzraudzība uztur dzīvniekus veselus, samazina un novērš veselības problēmas un palielina produktivitāti.

Rūpīgi izvēlētas pasaules labāko ražotāju tehnoloģijas

Visa saimniecība uz delnas

Lasīt vairāk par Smart Farm

Elektroniskie griestu ventilatori

Bioret Agri ventilatori nodrošina optimālu temperatūru un ventilāciju, kas palīdz novērst siltuma stresu dzīvniekiem.

Urban dzirdīšanas sistēmas

Ar Urban teļu barošana kļūst ērtāka un funkcionālāka.

Henk Maas® svari

Funkcionāli un uzticami svari palīdz novērot teļu attīstību.

DairyComp

Vispilnīgākā piena lopkopības saimniecību vadības programma, kas ļauj visu diennakti pārraudzīt audzēšanu, ražošanas rādītājus un govju veselību.

Magellan grīdas segums

Uz Magellan aktīvā drenāžas grīdas seguma govis jūtas ērti un droši.

Svari

Precīziem, izturīgiem un funkcionāliem svariem vajadzētu būt pieejamiem katrā saimniecībā. Uz labiem svariem dzīvnieks jūtas ērti, uz tiem var stabili stāvēt un svarus ir viegli tīrīt, uzturēt un transportēt.

Alta COW WATCH

Pie kakla un / vai kājas stiprināmais responderis ir daudzfunkcionāla ierīce. Tā visu diennakti uzrauga jūsu dzīvnieku uzvedību un kustības.

SCiO Cup

SCiO Cup ir pasaulē ātrākais laboratorijas kvalitātes sausnas analizators. Kompaktais izmērs un vieglais svars padara to par viegli lietojamu un pārnēsājamu ierīci.

coloQuick jaunpiena pārvaldības sistēma

Labi organizēta jaunpiena barošana ir pamats spēcīgas dzīvnieku imunitātes izveidošanai un infekciju slimību novēršanai.

PAMATOTI LĒMUMI

 • 207

  saimniecības Baltijā lieto Smart Farm risinājumus

 • 116 300

  govis katru dienu uzrauga ar Alta COW WATCH viedie sensoriem

 • 15 200

  teļi tiek atšķirti ar Smart Farm risinājumu palīdzību

 • 1 200

  € tiek ietaupīti uz vienu dzīvnieku gadā saimniecībās, kurās lieto Smart Farm risinājumus

Smart Farm inovatīvās tehnoloģijas palīdz uzlabot jūsu ganāmpulka veselību, ietaupīt laiku un optimizēt darbaspēka izmaksas.

Veiksmes stāsti

 • Līdz šim pusei mūsu govju veicām smaXtec bolu izmēģināšanu, un nu esam izlēmuši pāriet no izmēģinājuma versijas uz pastāvīgu, un bolus ievietot visās fermas govīs. Smaxtec sistēma piedāvā daudz un dažādas iespējas un informāciju. Mēs to tikai sākam apgūt, bet jau tagad esam vairākkārt sapratuši, ka meklēšanos tā uzrāda tiešām precīzi. Tāpat arī ļoti veiksmīgi varējām uzsākt laicīgu mastīta ārstēšanu, nekavējoties piemeklēt atbilstošākos medikamentus un izārstēt gotiņu.


  Evija Tālberga, ZS Kalni

 • Esmu ļoti priecīga, ka Magellan gumijas grīdas segums mums ļāvis tikt vaļā no murga, kas mūs sagaidīja, kad iegājām jaunajā kūtī. Ir Pagājušas 3 nedēļas, kopš govis dzīvo uz jaunā grīdas seguma, un piens ir atgriezies. Ar katru dienu piens ir vairāk! Fantastika!


  Inta Bagdone, SIA Intas